tren
tren

CAD (Bilgisayar Destekli Tasarım) Danışmanlığı

Mechatnom; CAD sistemlerini kullanarak projenizi var olabilecek en mükemmel haline getirmek için 360 derece düşünüp projenizde karşınıza çıkabilecek her şartı tasarımlarına katarak en gerçekçi modellemeyi size sunar.

Size Nasıl Destek Sağlıyoruz?

  • Mechatnom; üretmek istediğiniz ürünün tasarımından, bütçesine; kullanıcı deneyiminden, kalite kontrolüne kadar tüm detayları alanında uzman mühendislerimiz tarafından inceleyerek ve raporlayarak ürünün nihai üretim sürecine geçmesine olanak sağlar.
  • İlk olarak siz değerli danışanlarımızdan gelen yönlendirmeler doğrultusunda ürünün ana hatlarıyla nasıl olacağını, karşılaşabileceği problemleri, maaliyetini ve fizibilite çalışmasını inceleyerek ilk taslağı çıkarır.
  • Bu ilk taslak sonucunda tasarıma geçen mühendislerimiz yine büyük bir titizlikle ürünün fiyat performans olarak olabilecek en iyi şekilde konumlandırılması için detaylı analizlerini sunarlar.
    • Bu analizlerde; inovatif çözüm önerilerini ve ürünün üretime geçmeden önce seçilebilecek çeşitli senaryoları sizlere sunarlar.
    • Danışanlarını Mechatnom ailesinin bir parçası olarak gören mühendis ekibimiz; bu analizlerinde çeşitli mühendislik disiplerinden de yardım alırlar.

Bir bütünün oluşmasında her detayın muazzam bir önemi olduğuna inanarak başlatılan tasarımda; ana hatlarıyla ortaya çıkarılmış olan ürün her bir noktasından tekrar incelenerek analiz edilir ve olabilecek en mükemmel haline tüm teknik hesaplamaları yapılarak getirilir.

Son haline getirilmiş ürün tasarımı yine alanında uzman mühendislerimiz tarafından bir çok alanda test edilerek doğrulanır. Bu test sonuçları siz değerli danışanlarımızla tamamen şeffaf bir şekilde paylaşılır.

Sizlerden gelen onay doğrultusunda ürününüz resmedilir. Bu noktada mühendislerimiz  her bir detayı, olabilecek en güzel şekilde teknik dile dökerler.

Tüm bu adımlardan sonra ise ürününüz hiçbir hataya mahal vermeyecek şekilde üretime geçmeye hazır olur.

Sizin için Burdayız!

Otomotiv sektörüne yönelik çok önemli bir projeniz var ve CAD konusunda teknik desteğe ihtiyacınız mı var? Hiç merak etmeyin, burdayız! 

Uzman mühendisimiz Taylan Aydın ve teknik ekibi ile görüşmek için şimdi iletişime geçin.